top of page

HAKKIMIZDA

         1977 Doğumlu olan A.Ziya KANTARCI, 1998 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi / Mimarlık Bölümünü kazanıp 2003 yılında Mimar olarak mezun olmuştur. Askerlik görevini 2003 yılında, Erzurum’da kısa dönem olarak tamamlayan Kantarcı, daha sonra 6 yıl özel şirketlerde çalışarak mesleki deneyim kazanmıştır. 2009 yılında, Antalya’da AZK MİMARLIK firmasını kurarak özel çalışma hayatına başlamıştır.
          Azk Mimarlık’ın tasarım felsefesinin çıkış noktası; görsellik, fonksiyonel mekanlar ve uygun çözümler üretmektir. Azk Mimarlık teknolojiyi yakından takip ederek tasarımları ile bütünleştirebilen, her projede kendine özgü tasarımlar sunan, hem klasik hem modern tarzda tasarımlar yapan ve uygulayan, müşterilerini dinleyip isteklerini önemseyen ve projelerine yansıtan bir felsefe geliştirmiştir.
          Azk Mimarlık ekibi olarak; sizleri ofisimizde misafir etmek ve heyecan dolu tasarımlarımızla tanıştırmaktan onur ve mutluluk duyarız.
Saygılarımızla…

 ABOUT US

         Born in 1977, A.Ziya KANTARCI finished Eskişehir Osmangazi University, Engineering and Architecture Faculty / Architecture Department in 1998 and graduated in 2003 as architect. After he had completed his national services as shortterm sergeant in Erzurum in 2003, Kantarcı gained work experience by working in private companies for 6 years. In 2009, he founded AZK ARCHİTECTURAL firm in Antalya, and launched his own private work life.
         Azk Architecture uses the main philosophies of design such as visual, functional spaces and producing appropriate solutions. Azk Architecture has developed a philosophy that follows technology closely to integrate with its designs to offer both classic and modern style which implements the projects that reflect the desires of its customers.
         As Azk Architecture team, we will be thrilled to have you in our office and introduce you to our exciting and wonderful designs.
Respectfully yours..

bottom of page